'BURSA TEKNİK MALZEME'

BTM'nin hikayesi

Kuruluş, 2002

Firmamız kuruldu ve Bursa / Gazcılar'daki şirketine yerleşti, ilk bayilik ve stoklarını oluşturdu ve Sanayiye hizmet vermeye başladı.

Bayilik anlaşmaları, 2002-2003

Endustriyel ülke piyasasındaki en önemli ana tedarikçiler ile bayilik anlaşmaları oluşturuldu.

Nilüfer'e geçiş, 2007

BTM, 2007 yılında Niltim'deki yeni, 1000m2 üzerinde kapalı alana sahip tesislerine taşındı ve halen burada faaliyet göstermektedir.

Biz Kimiz

BTM Endüstriyel sanayide doğru dizayn ve doğru armatür seçerek bu ürünlerin satışını yapan ve aynı zamanda sektörde eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir firmadır.


Misyonumuz: Sanayide enerji verimliliği , tesisat armatürleri ve cihazları konusunda danışılan , tercih edilen firma olmaktır. Bunları yaparken güvenilirlik ve sürdürebilirlik anlayışını ilke edinmektir.


Vizyonumuz: Sektörde aranan , güvenilir , eğitimci kültüre sahip ,inovasyon odaklı bir anlayışı benimseyerek hizmet vermektir.

Yönetim Kurulu


BTM GRUP ŞİRKETLERİ

BTM Endustriyel Ltd. Şti. grubun ilk ve kurucu üyesidir. Endüstriyel teknik malzeme satışı, satış sonrası hizmetleri, anahtar teslim kazan dairesi kurulumu vb. iş ve hizmetler yapmaktadır.

HANA Enerji Ltd. Şti. 2015 yılında kurulmuş, vizyonu sanayiye enerji verimliliği projeleri üretmek olan bir anahtar teslim iş yüklenicisi ve mühendislik firmasıdır.

ENAKSA Müh. Ltd. Şti. 2012 yılında kurulmuş olup, sanayiye anahtar teslim mekanik taahhüt işleri yapan bir mühendislik & müteahhitlik firmasıdır. BTM Grup'un ana iş yüklenicisidir.